ArGe Proje Çağrıları - inovasyon Projeleri

ArGe Proje Pazarı

 
Arge Proje Pazarı
Online ArGe Proje Pazarı
 

Pinovasyon ArGe Proje Pazarı, otomotiv, makina, tekstil, gıda, kimya, elektrik, elektronik, yazılım, otomasyon, bio mekatronik gibi mühendislik üzerine arge işbirliği yapmak isteyen ar-ge ekiplerinin, proje önerileri için çağrıya çıkarttıkları,  online arge proje pazarı platformudur. Özellikle üniversite sanayi işbirliğinin gelişmesini sağlamak amacıyla Pinovasyon oluşturulmuştur. Uluslararası web sitemiz Pinovasyon Collaborative Research Project Portal ile yurtdışı arge ekiplerine de erişebilirsiniz.


Sizlerde arge projelerinize ortak arıyorsanız aşağıda yer alan referans proje örneklerini baz alarak, pinovasyon proje öneri formunu doldurabilirsiniz. Sitemizde özet proje verileri yer almaktadır. Web ortamında, istediğiniz formatta hazırlayacağınız proje detaylarının linkini sitemizde yayınlayabilirsiniz.


Ön değerlendirme sayesinde, istenilen kriterlere uygun proje fikirleri filtrelenerek yayınlandığı için uygun ar-ge proje partneri bulma süreci hızlanmaktadır.

Online ArGe Proje Pazarı ve Avantajları

 

Pinovasyon, arge işbirliği geliştirmek isteyen ekipleri hızlıca buluşturmaktadır. Fuarlarda yapılan klasik arge proje pazarları ve tasarım pazarları ile karşılaştırıldığında girişimciler, projelerini online ortama taşımasıyla daha geniş ve doğru kitlelere ulaşacaklardır. Aynı amaç için toplanan arge ekipleri, projelerde etkili sonuç almanızı sağlayacaktır. Günümüzde en iyi tanıtım aracı sosyal medyadır. Online ortamda ArGe ekipleri, tanıtım videolarını, sunumlarını aynı amaç için toplanan ekiplere hızlıca ulaştıracaktır.

 

Pinovasyon sayesinde ekibinizin alt yapısını, laboratuvarınızı, ekipmanlarınızı, kendinizi ve proje fikirlerinizi tanıtmanız için fırsat yakalayabilirsiniz. Yatırımcılarda, arge yatırım fikirlerine ve arge uzmanlarına pinovasyon ile ulaşabilirler. Tübitak, Kosgeb gibi proje destek programlarıyla arge yatırımlarınızın maliyetini düşürebilirsiniz. Arge merkezi belgesine sahip firmalarda belgelerinin sürekliliğini sağlamak için pinovasyon aracılığı ile arge proje ortakları bulup ulusal ve uluslararası arge projeleri gerçekleştirebilirler. İletişim bilgilerinizi paylaşmadan sosyal medya üzerinden projelerinizi tartışmak istiyorsanız ARGE MERKEZİ Sosyal Medya Grubumuza katılıp projenizi paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medyada yayınladığınız projenizle ilgili linki sayfamızda paylaşabilirsiniz. 

# Türkiyenin ilk Online ArGe Proje Pazarı 

İnovasyon Proje Önerileri

Proje ismine tıklayarak proje öneri detaylarına ulaşabilirsiniz.