inovasyon Projeleri - ArGe Proje Çağrıları

inovasyon projeleri » Arge Proje Pazarı

ArGe Proje Pazarı - Proje Önerileri Pinovasyon

 
Arge Proje Pazarı
Online ArGe Proje Pazarı
 

Pinovasyon ArGe Proje Pazarı, otomotiv, makina, tekstil, gıda, kimya, elektrik, elektronik, yazılım, otomasyon, bio mekatronik gibi mühendislik üzerine arge işbirliği yapmak isteyen ar-ge ekiplerinin, proje önerileri için çağrıya çıkarttıkları,  online arge proje pazarı platformudur. Özellikle üniversite sanayi işbirliğinin gelişmesini sağlamak amacıyla Pinovasyon oluşturulmuştur. Uluslararası web sitemiz Pinovasyon Collaborative Research Project Portal ile yurtdışı arge ekiplerine de erişebilirsiniz.


Sizlerde inovasyon projelerinize ortak arıyorsanız aşağıda yer alan referans proje örneklerini baz alarak, pinovasyon proje öneri formunu doldurabilirsiniz. Sitemizde tüm proje verilerini bulundurmak yerine özet bilgiler yer almaktadır. Web ortamında, istediğiniz formatta hazırlayacağınız proje detaylarının sunum linkini sitemizde yayınlayabilirsiniz.


Ön değerlendirme sayesinde, istenilen kriterlere uygun proje fikirleri filtrelenerek yayınlandığı için uygun ar-ge proje partneri bulma süreci hızlanmaktadır.

Online ArGe Proje Pazarı ve Avantajları

Pinovasyon online arge proje pazarı, arge işbirliği geliştirmek isteyen ekipleri hızlıca buluşturmaktadır. Fuarlarda yapılan klasik arge proje pazarları ve tasarım pazarları ile karşılaştırıldığında girişimciler, projelerini online ortama taşımasıyla daha geniş ve doğru kitlelere ulaşacaklardır. Aynı amaç için toplanan arge ekipleri, projelerde etkili sonuç almanızı sağlayacaktır. Günümüzde en iyi tanıtım aracı sosyal medyadır. Online ortamda ArGe ekipleri, tanıtım videolarını, sunumlarını aynı amaç için toplanan ekiplere hızlıca ulaştıracaktır. Pinovasyon sayesinde ekibinizin alt yapısını, laboratuvarınızı, ekipmanlarınızı, kendinizi ve proje fikirlerinizi tanıtmanız için fırsat yakalayabilirsiniz. Yatırımcılarda, arge yatırım fikirlerine ve arge uzmanlarına pinovasyon ile ulaşabilirler. Tübitak, Kosgeb gibi proje destek programlarıyla arge yatırımlarınızın maliyetini düşürebilirsiniz. Arge merkez belgesine sahip firmalarda belgelerinin sürekliliğini sağlamak için pinovasyon aracılığı ile arge proje ortakları bulup ulusal ve uluslararası arge projeleri gerçekleştirebilirler.

# Türkiyenin ilk Online ArGe Proje Pazarı 

İnovasyon Proje Önerileri

Proje ismine tıklayarak proje öneri detaylarına ulaşabilirsiniz.