ArGe Proje Çağrıları - ArGe İşbirliği Projeleri

By: pinovasyon | March 01, 2018

 

Birbirinden ilginç yaratıcı fikirler ve teknoloji tasarımlar ile karşınızdayız.

Kartondan Yaratıcı Fikirler

Videomuzun sonunda kartondan yaratıcı fikirleri, araba modellerini bulabilirsiniz. Oluklu kartonla yapılan minyatür oyuncakları görünce inanamayacaksınız. Videonun başında da geri dönüşüm yapabileceğiniz plastik, tahta, ve metallerden nasıl oyuncak yapılabileceğini öğrenebilirsiniz.

 
Yaratıcı Fikirler
Yaratıcı Fikirler

Yaratıcı Fikirler

 

Yaratıcı fikirler kendin yap

Bir diğer kendiniz yapabileceğiniz yaratıcı fikir projesi, "Elektriksiz, köpüklü araç yıkama makinası" yapımı. Para harcamadan yapılabilecek bir projeyle, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve istediğiniz yerde elektrik olmasa bile, aracınızı köpüklü yıkama yapabilirsiniz.

 
 

Evde yapılacak yaratıcı fikirler

Köpük straforlardan evde yapılacak yaratıcı fikirler için videomuzu izleyip, sizlerde yapabilirsiniz.

Yaratıcı Fikirler
Mühendislik Şirketi
 
 

Yaratıcı fikirler yapımı

Videomuzda evde yaratıcı fikirler yapımı için strafor kesme makinasını nasıl yapacağınızı göreceksiniz. Diğer videomuzda da makinanın nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

 
 

Yaratıcı fikirler teknoloji tasarım

Teknoloji tasarım dersi için evde pet şişeden yaratıcı fikirler yapabilirsiniz. Yüzyılın icadı, Hortumsuz Su Fiskiyesi ile bahçe sulama projesini hayata geçirebilirsiniz.

 
 

El işi yaratıcı fikirler

Pet şişeyi ip haline getirerek, sandalye, halat gibi bir çok buluşu hayata geçirebilirsiniz.

 
 

Yaratıcı fikirler projeler

Güçlendirilmiş basınçlı araba yıkama makinası  ile aracınızı daha iyi yıkayabilirsiniz. Eğer bu projenin mantığını anlarsanız, evde banyo yaparken sular kesildiğinde çaresiz kalmaktanda kurtulabilirsiniz.

 
 

En güzel yaratıcı fikirler

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz bir halı yıkama makinası fikrini sizlerde hayata geçirebiliriz. Klasik elektrik süpürgesinden halı yıkama makinası nasıl yapılır, öğrenelim. Bu sayede annenizin halıları kirlendiğinde hemen yıkayabilirsiniz.

ArGe Patent Danışmanı
 
 

Yaratıcı fikirler videoları

Yaratıcı fikirler içinde en iyi videolar, su koçu pompasıyla ilgili. Su koçu pompası, 3-4 metre yükseklikteki suyu, 20 metre yükseğe basabilen sistemdir. Enerjinin korunumu prensibine göre çalışır. Videomuzda sistemin nasıl çalıştığını öğrenebilirsiniz.

 
 

Eviniz için yaratıcı fikirler

Eviniz için yaratıcı fikirler çalışmamızda evlerde kullanılan yer temizlik paspasları, cam silecekleri gibi ürünlerde yapılan iyileştirme ürün örneklerini görebilirsiniz. Mutfak için yaratıcı fikirler arasında sebze bıçakları, tuz öğütücüleri ve sebze kurutucularında yapılan iyileştirmeleri göreceksiniz.

 

# Yaratıcı fikirler , #Yaratıcı fikirler ve tasarımlar

Category: inovasyon 

Tags: YARATICILIK