ArGe Proje Çağrıları - ArGe İşbirliği Projeleri

ArGe Proje Pazarı

Arge Proje Pazarı
Online ArGe Proje Pazarı

Pinovasyon Arge işbirliği projeleri aşağıda listelenmiştir. Pinovasyon, otomotiv, makina, tekstil, gıda, kimya, elektrik, elektronik, yazılım, otomasyon, biomekatronik, sağlık, medikal gibi birçok alanda arge işbirliği yapmak isteyen ar-ge ekiplerinin, proje önerileri için çağrıya çıktıkları, online arge proje pazarı platformudur. Özellikle üniversite sanayi işbirliğinin gelişmesini sağlamak amacıyla Pinovasyon oluşturulmuştur. Uluslararası web sitemiz Pinovasyon Collaborative Research Project Portal ile yurtdışı arge ekiplerine de erişebilirsiniz.


Sizlerde arge projelerinize ortak arıyorsanız aşağıda yer alan referans proje örneklerini baz alarak, pinovasyon proje öneri formunu doldurabilirsiniz. Örnek proje olması adına Proje Planı Örneği sayfamızada bakabilirsiniz. Sitemizde sadece proje verileri yayınlanmaktadır. Web sayfası veya video sunumu olarak hazırlayacağınız proje detaylarının linkini, sitemizde yayımlayabilirsiniz. Arge proje fikri oluşturacak makalelerimizi okumanızda da fayda var, Arge Örnekleri , inovasyon örnekleri , ve dalga enerjisi.


Eğer aşağıda yayımlanan projelere katılmak istiyorsanız, Arge Projesine Katıl sayfasındaki formu doldurarak ekibinizi, ArGe Ekipleri Sayfasında tanıtabilirsiniz.

Arge İşbirliği Proje Önerileri

Aşağıdaki verilerin yüklenmesi için bekleyiniz. Proje ismine tıklayarak proje öneri detaylarına ulaşabilirsiniz.

ArGe Teşvik Firması

Yeni Arge İşbirliği Projelerinden ve satılık buluşlardan haberdar olmak için Email Gönder 

# Türkiyenin ilk Online ArGe Proje Pazarı 

Online ArGe Proje Pazarı

Pinovasyon sayesinde ekibinizin alt yapısını, laboratuvarınızı, ekipmanlarınızı, kendinizi ve proje fikirlerinizi tanıtmanız için fırsat yakalayabilirsiniz. Yatırımcılar da, arge yatırım fikirlerine ve arge uzmanlarına pinovasyon ile ulaşabilirler. Tübitak, Kosgeb gibi proje destek programlarıyla arge yatırımlarınızın maliyetini düşürebilirsiniz. Arge merkezi belgesine sahip firmalarda belgelerinin sürekliliğini sağlamak için pinovasyon aracılığı ile arge proje ortakları bulup ulusal ve uluslararası ortak arge işbirliği projeleri gerçekleştirebilirler. 

Tavsiye Ettiğimiz Makalelerimiz:

Desktop Site