ArGe İşbirliği Proje Çağrıları

Pinovasyon » Proje Öneri Formu

ArGe Proje Öneri Formu

 
Arge proje öneri formu
ArGe Proje Önerisi ile Bir Başlangıç Yapın
 

ArGe proje öneri formunun nasıl hazırlanacağını, Arge Proje Pazarı sayfamızda örneklere bakarak yapabilirsiniz. Formu doldurmadan önce sitemizi okumanızda fayda bulunmaktadır. Proje önerisi formu ön incelemeden sonra yayınlanmaya uygun bulunursa sitemizde paylaşılacaktır. Kuralları okuduğunuzdan emin olunuz. Tüm uzmanlık alanlarınızı belirtmeniz farklı projelerde yer almanıza vesile olabilir. Proje tipini kosgeb, üniversite sanayi işbirliği, tübitak, santez veya ab avrupa birliği proje önerisi olarak belirtmeniz partner bulmanıza yardımcı olacaktır. Önemli kısımlardan biri projenizi ve ekibinizi detaylı olarak anlatacağınız web sayfası kısmıdır. "Link Name" yazan kutucuğa, proje adı yazılmalıdır. Araştırmacıların okumak için fazla zamanı olmadığını düşünürsek "amaç ve beklentiniz" kısmını mümkün olduğunca kısa ve etkili yazmalısınız. Proje fikirleri türetmek için inovasyon örnekleri makalemizi okuyabilirsiniz.

 
 

Kurallar:

  • Fikri mülkiyet haklarınızı tehlikeye sokacak bilgi paylaşımında bulunmayınız.
  • Amaç ve beklentileriniz bölümünde kısaca proje ortaklığı için karşı taraftan beklentinizi yazınız.
  • Link içerisinde ekibinizin sunumu, laboratuar altyapınız, ölçüm aletleriniz, uzmanlıklarınız, bütçeniz, kısa proje detayları, ortak işbirliği yapmak istediğiniz ekiplerden beklentileriniz ve arge teşvik bilgilerinin yer almasında fayda vardır.
  • Sosyal medya gruplarımızda proje önerinizi paylaşarak daha etkili sonuç alabilirsiniz. Paylaşmak için proje posteri hazırlamanız önerilir.
  • Email ve Linkedin profil bilgileriniz web sitesinde yayınlanmayacaktır. Bu sebeple proje sunumu içerisine iletişim bilgilerinizi isterseniz ekleyebilirsiniz. veya Sosyal medya üzerinden de iletişime geçilebilir.
  • ArGe işbirliği ile ilgisi olmayan kayıtlar sistemden silinecektir.
  • Kayıtlarınız web sitemizde 3 ay boyunca yayınlanacak olup, 3 ay sonra tekrar proje öneriniz aktif ise kayıt yapabilirsiniz.

ArGe Proje Önerisi Formu Nasıl Hazırlanır ile İlgili Sorularınız